Terminale kart płatniczych Jest 2 produktów.

Pokaż 1 - 2 z 2 przedmiotów
  • Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne  narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!

  • Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Nowa era sprzedaży

Świat technologii nieubłaganie gna do przodu pozostawiając w za sobą wszystko to, co niewygodne lub wolne w użytkowaniu. Trzeba więc pozostać uważnym, aby nie zgubić się w tym biegu i zawsze być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, tym bardziej jeżeli od nich zależy nasza sprzedaż. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w unowocześnieniu swoich możliwości obsługi klienta, nasza firma służy Ci pomocą. Jedną z rzeczy, w których się specjalizujemy, a które będą również Tobie bezwzględnie użyteczne są terminale kart płatniczych.

Nie jednego może wprawić w zdumienie jak takie niepozorne urządzenia szybko potrafią usprawnić proces obsługi klienta, czy też nawet zwiększyć zysk. Terminale dostępne w naszym sklepie pozwolą Ci ułatwić proces sprzedaży poprzez ominięcie kwestii związanych ze sprawdzaniem pieniędzy oraz ich wydawaniem i rozmienianiem. Wystarczy szybkie użycie karty z PIN lub zbliżeniowo, a transakcja zostaje dokonana. Wszystko to zaledwie w kilka sekund! Jeżeli mowa o zwiększeniu przychodów warto zaznaczyć fakt, że coraz mniej osób korzysta z fizycznych pieniędzy poprzez co, bez terminali kart możemy wielokrotnie utracić możliwość dokończenia transakcji z potencjalnym klientem.

Nasza firma dystrybuuje tylko najwyższej jakości, sprawdzone terminale kart, do których bezwzględnie należą model stacjonarny ICT250 jak i jego odpowiednik bezprzewodowy IWL250, który można z łatwością używać w terenie. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z poręcznymi urządzeniami, które nie zajmują wiele miejsca, a pozwalają w niewielkich rozmiarach zachować wszystkie potrzebne funkcjonalności. Należą do nich możliwości zarówno standardowej płatności kartą jak i opcja płatności zbliżeniowej. Dobrze podświetlone klawisze oraz wyraźne, kolorowe wyświetlacze zapewniają doskonałą widoczność oraz upraszczają obsługę nawet w trudnych warunkach. Co więcej, obydwa urządzenia zapewniają możliwość drukowania paragonów wraz z logo Twojej firmy co jest doskonałą reklamą! Zapraszamy do współpracy!

Akceptuję

Ta strona używa ciasteczek.