Wagi sklepowe Jest 5 produktów.

Pokaż 1 - 5 z 5 przedmiotów
  • Waga kontrolna DS-673DR wyróżnia się bardzo łatwą obsługą, wysoką jakością wykonania oraz czytelnym wyświetlaczem z możliwością regulacji kontrastu. 

  • Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI serii DS-700 doskonale nadaje się do pracy w sklepach oraz na zewnątrz. 

  • Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI DS-782 łączy w sobie wysokie parametry techniczne, łatwość obsługi, ergonomię oraz niezawodność. 

  • Waga etykietująca SM-100 CS jest wyposażona w kasetowy mechanizm drukujący, ułatwiający szybką wymianę etykiet, a także w segmentowy wyświetlacz LED lub wyświetlacz graficzny.

  • Wszystkie modele wagi SW-II dostępne w 3 zakresach ważenia (3, 15 i 30kg) są dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów, nawet o małej masie. Dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej, zależnie od obciążenia szalki - wagi do 3kg mogą być stosowane w aptekach, w zakresie do 1,5kg działka wynosi 0,5g. Wagi posiadają szalkę ze...

4FIS jest firmą posiadającą bogatą ofertę skierowaną dla wszelkich firm handlowo-usługowych. W jej skład wchodzą między innymi profesjonalne wagi sklepowe.

 

W naszym asortymencie posiadamy niezwykle łatwe w obsłudze i lekkie wagi kontrolne z czytelnym wyświetlaczem, którego kontrast można dowolnie regulować. Zaletą tego urządzenia jest możliwość pracy nawet w ujemnych temperaturach. Sprawia to, że staje się ono niezwykle uniwersalne. Ponadto wskaźnik naładowania akumulatora pozwoli uniknąć niespodziewanego rozładowania się sprzętu podczas pracy.

 

W skład oferty firmy wchodzą także wagi kalkulujące, które usprawniają pracę sprzedawców. Dzięki nim należność za towary nie musi być obliczana na kalkulatorze, co znacząco wpływa na komfort pracy i zmniejsza możliwość pomyłek ze strony kasjera. Kompaktowe rozmiary oraz możliwość zasilania baterią sprawiają, że mogą być one wykorzystane w każdym miejscu sprzedaży — w sklepie lub np. na targowisku czy bazarze.

 

Nasz sklep oferuje także wagi kalkulacyjne, które dzięki portowi komunikacyjnemu RS-232C mają możliwość współpracy z urządzaniami fiskalnymi. 14 klawiszy szybkiego dostępu oraz możliwość zaprogramowania cen 99 produktów wpływa na wzrost efektywności pracy sprzedawców. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest funkcja przeliczania walut na EURO, według aktualnego kursu.

 

Ostatnią z oferowanych przez nas wag jest jej etykietująca odmiana, która wyposażona jest w kasetowy mechanizm drukujący (umożliwia niezmiernie szybką wymianę etykiet) z głowicą termiczną o dużej trwałości. Istnieje możliwość zakupu urządzenia z możliwościami najbardziej przystosowanymi do Państwa potrzeb np. bez wysięgnika lub wysięgnikiem, z wyświetlaczem segmentowym LED lub graficznym, a także z pamięcią 2 MB (na 9000 kodów PLU), 4 MB i 8 MB.

 

Nasze 15-letnie doświadczenie w branży pomogło w jak największym stopniu poznać Klientów i opracować metody dbania o ich satysfakcję zarówno w kwestiach sprzedażowych, jak i serwisowych. Produkty oferowane przez nas są niezawodne i sprawdzone na wielu płaszczyznach.

Akceptuję

Ta strona używa ciasteczek.